novebytypovazskabystrica.eu https://www.novebytypovazskabystrica.eu/byt-1/

2-izbový vzorový byt na prízemí

Prízemie 2-izbový byt číslo 1 má celkovú výmeru 

60,63 m2, z toho výmera bytu je 52,81 m2 

a výmera pivnice je 7,82 m2.

REZERVOVANÉ

Nový byt na predaj Krížna 336/2 v Považskej Bystrici.

Cena za byt v štandarde je 75.900,- EUR. (Cena/m2 je 1.251,85,- EUR). Byt na predaj.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do kúpeľne, samostatného WC, spálne a obývačky. Súčasťou obývačky je kuchynský kút so samostatnou špajzou. Z obývačky je vstup na balkón s obojstranne otváracími dvojkrídlovými dverami. 

V byte sú plávajúce podlahy v obytných miestnostiach, v chodbe dlažba. Interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Kúpeľňa je vybavená vaňou, vodovodnými batériami, umývadlom so skrinkou a zrkadlom, svietidlom a vývodmi pre práčku. WC - geberit. Sociálne zariadenia sú vydláždené a obložené. Tento byt je vo vyhotovení jemne šedej modernej farby. Kuchynská linka nie je súčasťou vybavenia. K bytu prislúcha pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu označená č.1 s výmerou 7,82 m2 bez okna. Byt si možte pozrieť vo fotogalérii, aj vo video-obhliadke na tejto stránke.

Ďalšou súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie, a to vnútorná inštalácia, potrubné rozvody studenej a teplej vody, ústredného kúrenia, elektroinštalácia, kanalizácia (okrem stúpacích vedení, ktoré sú určené na spoločné užívanie), poštová schránka a zriaďovacie prvky v zmysle projektovej dokumentácie a schválených zmien. Vlastníctvo bytu vrátane jeho vybavenia a príslušenstva je ohraničené vstupnými dverami do bytu a príslušenstva umiestneného mimo byt vrátane zárubní a hlavnými prívodmi studenej vody od hlavných uzatváracích ventilov pre priestor a elektrickými ističmi pre tento priestor a zariadením na reguláciu individuálneho vykurovania a ohrevu teplej vody a účastníckymi zásuvkami telefónu, zaústením resp. pripojením do stúpacích vedení vrátane týchto pripojovacích miest a zaústení. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu v stanovených podieloch podľa podlahovej plochy bytu a nebytového priestoru. 

Popis spoločných častí bytového domu 

Spoločné časti bytového domu sú nevyhnutné pre jeho podstatu, bezpečnosť a sú určené na spoločné užívanie. Sú to základy domu, strecha a povala, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Popis spoločných zariadení budovy obytného domu

Spoločnými zariadeniami bytového domu sú zariadenia určené na spoločné užívanie, ktorými sú vchodové dvere s elektrickým vrátnikom a zádverím, únikový východ v zadnej časti bytového domu, schodiská a ich zábradlia, vstupná hala, tri skladovacie miestnosti, chodby, voľná povala. V suteréne bytového domu sa nachádza technická miestnosť pre upratovačku so šatňou s prírodným vetraním, výlevkou a umývadlom a samostatným WC, technická miestnosť pre výmenníkovú stanicu (ÚK a voda). Bleskozvody, spoločné televízne antény, vodovodné, kanalizačné, elektrické, telefónne, požiarne zariadenia, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne tomuto domu.

Ak máte záujem o osobnú obhliadku tohto bytu, volajte na číslo 0907 784 502 alebo 0908 762 708. Financovanie

https://www.novebytypovazskabystrica.eu/byt-1/ novebytypovazskabystrica.eu