novebytypovazskabystrica.eu https://www.novebytypovazskabystrica.eu/a2-izbovy-byt-c-17/

2-izbový byt na 2.poschodí

2. poschodie 2-izbový byt číslo 17 má celkovú výmeru 60,50 m2, zo toho výmera bytu je 53,02 m2 a výmera pivnice je 7,48 m2.

Nový byt na predaj Krížna 336/2 v Považskej Bystrici.

R E Z E R V O V A N É

Cena za vybavenie štandardu sa pohybuje od 8.000,- EUR do 11.000,- Eur, podľa zvolených konkrétnych materiálov. 

Holobyt: okná a balkón, elektroinštalácia bez lámp a vypínačov, omietky, 2x maľba na bielo, vodoinštalácia bez zariaďovacích predmetov, ústredné kúrenie podľa projektovej dokumentácie, riadiaca jednotka (výmenník) na kúrenie, kanalizácia podľa projektu, nivelácia podláh, slaboprúd podľa projektu, anténa pre televíziu, sadrokartónové podhľady vo všetkých miestnostiach, vstupné protipožiarne dvere. 

Štandard: všetky položky uvedené v stave holobyt + zariaďovacie predmety: obklady v sociálnych zariadeniach vrátane kuchyne, dlažby v sociálnych zariadeniach, v kuchyni a v chodbe, sanita (umývadlá, záchod, vaňa, prípadne sprchovací kút, vodovodné batérie), elektrické vypínače, vnútorné dvere vrátane zárubní, plávajúce podlahy v obytných miestnostiach. V prípade štandardu si môže záujemca vybrať materiály z dvoch vzorových bytov.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do kúpeľne, samostatného WC, spálne, obývačky. Súčasťou obývačky je kuchynský kút so samostatnou špajzou. Z obývačky je vstup na balkón s obojstranne otváracími dvojkrídlovými dverami. 

K bytu je pridelená pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu s výmerou 7,48 m2 a je označená číslom 17. 

Byt si možte pozrieť vo fotogalérii, aj vo video-obhliadke na tejto stránke.

Ďalšou súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie, a to vnútorná inštalácia, potrubné rozvody studenej a teplej vody, ústredného kúrenia, elektroinštalácia, kanalizácia (okrem stúpacích vedení, ktoré sú určené na spoločné užívanie), poštová schránka a zriaďovacie prvky v zmysle projektovej dokumentácie a schválených zmien. Vlastníctvo bytu vrátane jeho vybavenia a príslušenstva je ohraničené vstupnými dverami do bytu a príslušenstva umiestneného mimo byt vrátane zárubní a hlavnými prívodmi studenej vody od hlavných uzatváracích ventilov pre priestor a elektrickými ističmi pre tento priestor a zariadením na reguláciu individuálneho vykurovania a ohrevu teplej vody a účastníckymi zásuvkami telefónu, zaústením resp. pripojením do stúpacích vedení vrátane týchto pripojovacích miest a zaústení. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu v stanovených podieloch podľa podlahovej plochy bytu a nebytového priestoru. 

Popis spoločných častí bytového domu 

Spoločné časti bytového domu sú nevyhnutné pre jeho podstatu, bezpečnosť a sú určené na spoločné užívanie. Sú to základy domu, strecha a povala, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Popis spoločných zariadení budovy obytného domu

Spoločnými zariadeniami bytového domu sú zariadenia určené na spoločné užívanie, ktorými sú vchodové dvere s elektrickým vrátnikom a zádverím, únikový východ v zadnej časti bytového domu, schodiská a ich zábradlia, vstupná hala, tri skladovacie miestnosti, chodby, voľná povala. V suteréne bytového domu sa nachádza technická miestnosť pre upratovačku so šatňou s prírodným vetraním, výlevkou a umývadlom a samostatným WC, technická miestnosť pre výmenníkovú stanicu (ÚK a voda). Bleskozvody, spoločné televízne antény, vodovodné, kanalizačné, elektrické, telefónne, požiarne zariadenia, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne tomuto domu.

2-izbový byt č. 17 na 2. poschodí na Krížnej 336 v Považskej Bystrici
2-izbový byt č. 17 na 2. poschodí na Krížnej 336 v Považskej Bystrici

Ak máte záujem o osobnú obhliadku tohto bytu, volajte na číslo 0907 784 502 alebo 0908 762 708. Financovanie

https://www.novebytypovazskabystrica.eu/a2-izbovy-byt-c-17/ novebytypovazskabystrica.eu